Komunikaty

Informacja w sprawie wniosku o zmianę nazwy ul. 1 Maja

W dniu 22 marca 2018 r., podczas XLXIX sesji Rady Gminy Prostki, został przedstawiony Raport z przeprowadzonych konsultacji społecznych w sprawie zmiany nazwy ulicy 1 Maja na nazwę „Chrystusa Króla królów”. Z raportu wynika, że mieszkańcy ul 1 Maja nie chcą zmiany nazwy ulicy – 197 respondentów było przeciwnych zmianie, 4 respondentów było za zmianą.

Po zapoznaniu się z raportem radni przystąpili do głosowania nad projektem uchwały złożonej przez Wójta Gminy Prostki w sprawie zmiany nazwy ulicy. Rada Gminy Prostki jednogłośnie (na sesji obecnych było 13 z 15 radnych) opowiedziała się przeciwko zmianie na Chrystusa Króla królów i odrzuciła projekt uchwały.

W dniu 22 marca 2018 r., podczas XLXIX sesji Rady Gminy Prostki, został przedstawiony Raport z przeprowadzonych konsultacji społecznych w sprawie zmiany nazwy ulicy 1 Maja na nazwę „Chrystusa Króla królów”. Z raportu wynika, że mieszkańcy ul 1Maja nie chcą zmiany nazwy ulicy – 197 respondentów było przeciwnych zmianie, 4 respondentów było za zmianą.

            Po zapoznaniu się z raportem radni przystąpili do głosowania nad projektem uchwały złożonej przez Wójta Gminy Prostki w sprawie zmiany nazwy ulicy. Rada Gminy Prostki jednogłośnie ( na sesji obecnych było 13 z 15 radnych) opowiedziała się przeciwko zmianie na Chrystusa Króla królów i odrzuciła projekt uchwały.

Wiadomość powiązana z

Referaty

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 26 marca 2018
Dokument wytworzony przez: Organizacyjny
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Mirosław Orłowski
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 maja 2018 14:50
Dokument wprowadzony do BIP przez: Mariusz Demiańczuk
Ilość wyświetleń: 155
10 maja 2018 14:50 Mariusz Demiańczuk - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)